Sekret mojej urody? Pozytywne myślenie

Supermodelka, pracuje tylko z najlepszymi fotografami i projektantami. Ale najważniejsza jest dla niej rodzina. Dla męża i dzieci gotowa jest na każde poświęcenie.

Czytaj więcej...

OTUL MNIE...

Jola Szala, członkini lubelskiego Klubu Ona, jest projektantką mody. Ubiera kobiety od ponad dwudziestu lat . Prowadzi własną pracownię w Lublinie Współpracuje również z klientkami w Warszawie. Jest twórczynią marki odzieżowej Josz. Projektuje też firanki, zasłony, narzuty, obrusy i pościel. Dziś pisze dla nas o tym, że wymarzone zasłony to coś więcej niż dekoracja, to także powrót do ważnych wspomnień.

Czytaj więcej...

Otwarcie nowego Klubu Ona w Koluszkach!

Przedsiębiorcze i kreatywne dziewczyny z Koluszek „pozazdrościły” Łodzi Klubu Ona i postanowiły założyć swój własny Klub.
5 kwietnia 2014 w Urzędzie Miejskim w Koluszkach nastąpiła inauguracja kolejnego już w Polsce Klubu Ona.

Czytaj więcej...

MALWY MALUJĄ!

Sześć świetnych kobiet. Kreatywnych, uzdolnionych. Raz na jakiś czas zostawiają dom mężom i dzieciom na głowie i wyruszają na malarskie plenery. A rezultaty? Same zobaczcie!

Czytaj więcej...

Ponieważ innowacja jest kobietą!

Jubileuszowa, piąta polska edycja konkursu Darboven Idee Grant 2014

01 kwietnia 2014, w Rotunda Cafe, kawiarni hotelu Sheraton w Sopocie, odbyła się inauguracja piątej, jubileuszowej polskiej edycji konkursu dla przedsiębiorczych kobiet DARBOVEN IDEE GRANT 2014.

Czytaj więcej...

Agata Młynarska Osobowością Telewizyjną Roku! Gratulujemy!

Agata Młynarska dostała Wiktora! Tą prestiżową nagrodą honoruje się wybitne osobowości małego ekranu, które dzięki swej charyzmie, wiedzy czy umiejętnościom zapisały się w pamięci telewidzów. Agata Młynarska została doceniona jako prowadząca program na żywo Świat się kręci w TVP 1. Wielkie gratulacje, Agato! Nagroda w pełni zasłużona!

Czytaj więcej...

Zatoka rządzi!

Sopocki Festiwal Zatoka Kobiet z fasonem zainaugurował otwarcie trójmiejskiego Klubu ONA.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Zatoce Sztuki. Powstaje nowy Klub ONA w Trójmieście!

Warto świętować Dzień Kobiet w Sopocie. Inauguracja nowego klubu ONA będzie tam miała wyjątkową oprawę. Sopocka Fundacja MCKA zaprasza na festiwal, dedykowany kobietom. Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Agata Młynarska.

Czytaj więcej...

Ona w akcji

Ona rozmawia

Ona w kulturze

Uhonorowałyśmy kobiecą siłę

Tyle świetnych kobiet, tyle pozytywnej energii zgromadziło się w Villa Foksal na Gali Plebiscytu Ona to Skarb! Wręczenie nagród w naszym Plebiscycie było pretekstem d [ ... ]

KulturaWięcej...
Magia Kina

Co sprawia, że wybieramy akurat ten, a nie inny film w kinie? Dlaczego spośród wielu propozycji decydujemy się na tę konkretną? Pisze o tym dla nas Adam Cioczek, scen [ ... ]

KulturaWięcej...
Plebiscyty na 25 lat wolności

Z okazji 25-lecia wyborów czerwcowych program TVP1 „Świat się kręci”, którego prowadzącą jest Agata Młynarska, podsumowuje ten okres serią plebiscytów.

KulturaWięcej...