Kaśka się śmieje

Najpogodniejsza twarz polskiego show-biznesu. Kochana, kochająca, spełniona. Na życiowych zakrętach ratowały ją pokora wobec losu i poczucie humoru.

Czytaj więcej...

Spacer biedronki

Kiedy spalił się jej dom, ocalała jedynie książka ks. Jana Twardowskiego „Trzeba iść dalej, czyli spacer biedronki”. Dla Aliny Markiewicz stała się przesłaniem, bo jak inaczej odczytać fakt, że spłonęło wszystko oprócz paru kartek?

Czytaj więcej...

Nie żyje Małgorzata Braunek

"Małgosia odeszła przed chwilą" - taka informacja pojawiła się dziś na oficjalnym profilu aktorki na Facebooku. Małgorzata Braunek przegrała walkę z rakiem, z którym zmagała się od roku.

Czytaj więcej...

Pora na rabarbar!

Pewnie wszyscy kojarzymy rabarbar z dzieciństwem, wakacjami, z ciastem drożdżowym i pysznym kompotem… Sezon na rabarbar trwa i jest bardzo krótki. Nie przegapmy go, bo roślina ta wzmacnia organizm, dba o urodę, a nawet chroni przed nowotworami! Jednak ma też drugie oblicze, jedzona w nadmiarze może szkodzić.

Czytaj więcej...

100.000,00 zł czeka na Ciebie?

Weź udział konkursie dla przedsiębiorczej kobiety i złóż wniosek konkursowy. Zostały tylko 2 miesiące!!!

Czytaj więcej...

Patricia Atkinson – kobieta, która stworzyła winnicę

Niewiele wiedziała o produkcji wina, gdy dwadzieścia pięć lat temu przeprowadziła się do Francji i kupiła winnicę. Dziś wina Patricii Atkinson są bardzo cenione – znajdziemy je w przewodnikach Hachette i na monarszym stole w Buckingham Palace. Autorkę bestsellerowych powieści W dojrzewającym słońcu i Sezon na winobranie pytamy, jak często wykorzystuje wino w kuchni.

Czytaj więcej...

Pod dobrą opieką

Piękna, eteryczna blondynka. Żelazna dama biznesu. Po narodzinach synka zbudowała imperium. Sama wypowiedziała wojnę czarnemu rynkowi opiekunek. Wygrywa… i to w jakim stylu!

Czytaj więcej...

Wielkanoc

Drogie One,
Życzymy Wam, żeby te Świąteczne, wiosenne dni napełniły Was pozytywna energią. Przypomnijcie sobie ukryte marzenia, które może bałyście się dotąd zrealizować, i odważnie po nie sięgnijcie. Niech wiosna przyniesie Wam nowe życiowe otwarcia!

Czytaj więcej...

Ona w akcji

Ona rozmawia

Ona w kulturze

Relacja wideo z gali wręczenia nagród „ONA TO SKARB”!

14 kwietnia odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie „ONA TO SKARB” organizowanym przez nasz portal wspólnie z Miesięcznikiem SKARB, firmami ROSSMANN, Merli [ ... ]

KulturaWięcej...
Nieznane oblicze Barcelony. Subiektywny przewodnik miłośniczki Hiszpan...

Barcelona zaskakuje, zachwyca i rozkochuje, ale daje się poznać tylko tym, którzy zejdą z turystycznego szlaku i przyjrzą się jej krytycznym okiem.

KulturaWięcej...
Najgłupsze wynalazki świata

Ale się uśmiałam! Nasza czytelniczka Agnieszka Lisak, pisarka i prawniczka, prowadzi blog historyczno-obyczajowy. W jednym z rozdziałów prezentuje najśmieszniejsze wy [ ... ]

KulturaWięcej...

Ona i Zdrowie

Kaja Delewska: Biegi ekstremalne uzależniają!

Kaja Delewska, zwyciężczyni pierwszej edycji ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddon, który odbył się w kwietniu na Torze Służewiec to prawdziwa pasjonatk [ ... ]

ZdrowieWięcej...
Kobiety pokochały ekstremalne bieganie. Cztery razy więcej biegaczek n...

Do startu w zbliżającym się ekstremalnym biegu przez przeszkody, Runmageddon Rekrut,zgłosiło się już ponad 400 zawodniczek!

ZdrowieWięcej...
Jak rozpoznać nadwagę u dziecka, od czego zacząć dietę?

Nadwaga wśród dzieci staje się coraz powszechniejsza. Powód? Najczęściej niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej, którą zastępuje aktywność w internec [ ... ]

ZdrowieWięcej...